AB Wheel Egzersiz Tekeri

% 71 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 12,90 TL
TÜKENDİ

AB Wheel Egzersiz Tekeri ürününe ait detaylı bilgiler:

Egzersiz Tekeri AB Wheel tüm dünyada karın kası antrenmanları için en çok tercih edilen spor aletlerinden biridir. Basit bir tekerlek sistemiyle dizlerinizin üstünde öne doğru uzanarak kullanacağınız Egzersiz Tekeri AB Wheel tüm karın kaslarının yanı sıra göğüs, kol, omuz ve sırt kaslarını da çalıştıran mükemmel bir spor aletidir.

Bol miktarda kalori yakarken karın kaslarınızı şekillendirmenizi sağlayacak olan Egzersiz Tekeri AB Wheel, taşıması çok kolay küçük bir spor aletidir.
Daha çok tecrübeli kullanıcılara yönelik bir spor ekipmanı olan Egzersiz Tekeri AB Wheel daha önce hiç karın kası egzersizi yapmamış kişileri oldukça zorlayacak bir üründür. Abdominal duvarı kuvvetlendirip, karın bölgesinde bulunan rectus abdominis, transversus abdominis kaslarını sıkılaştırmak için farklı bir hareket denemek ister misiniz? İşte size tekerleği yürütme hareketi! Spor çevrelerinde tersten mekik olarak ta bahsedilen bu hareket gerçekten karın kasını hiç alışık olmadığı bir şekilde stres altına sokarak onları genişlemeleri ve hacim kazanmaları için fazlasıyla zorlayacak!

Ürün Kullanımı:
- Düz zeminde, altına yumuşak bir havlu koyarak dizlerinizin üzerine çökün.
- Ortası tekerlikli sopa aparatını dizlerinizin hemen önüne yerleştirip dirseklerinizi bükmeden tekerleğin ileri doğru ilerlemesine izin verin.
- Maksimum derece öne ilerledikten sonra karın kaslarınızı sıkın, nefes vererek tekerleği, dolayısıyla da vücudunuzu geriye, başlama noktasına toparlayın. Kollarınızı kullanmamaya dikkat edin, sadece karın kaslarınız ile kendinizi geriye çekin.

Dikkat Edilecek Noktalar:
- Harekete başlamadan önce karın kaslarınızı sıkın ve sıkılı tutun, böylece lordosis (alt bel) bölgesinin düzleştiği hissedeceksiniz.
- Yaptığınız setten sonra kollarınız veya sırtınız ağrıdıysa tekniğiniz yanlış, yeniden gözden geçirin!
- Geriye dönüş esnasında, belinizi incitmemek için belinizi düz tutun, kavisleşmesine izin vermeyin.
- Bel bölgesinin aşağıya doğru battığını hissediyorsanız kapasitenize göre çok fazla ileriye uzandınız demektir, sakatlanma riskinizi arttırmayın.

Kutu içeriği:
Ab Wheel Egzersiz Tekeri ve Hediye Diz Koruma Pedi.

AB Wheel Egzersiz Tekeri ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 71 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* AB Wheel Egzersiz Tekeri ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: