Ana Sayfa Bize Ulaşın
Bizi Takip Edin
Blog
Aspir Oreille Vakumlu Kulak Temizleme Seti
14,90 TL
Bu Ürün 3-5 İş Günü İçerisinde Kargoya Verilecektir.
ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ
Aspir Oreille Vakumlu Kulak Temizleme Seti Özellikleri

Kulak temizliğinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Aspir Oreille Vakumlu Kulak Temizleme Seti ürününü hergunyeniurun.com olaraqk sizlere sunuyoruz. 

Aspir Oreille Kulak Temizleme Seti’ni tüm aileniz kulak temizliğinde kullanabilirsiniz, özellikle anneler bu set’i çok sevecekler. Kulak temizlemek bir eğlenceye dönüşerek zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor.

Herhangi bir tehlikesi olmadan kulak temizliği yapabilirsiniz. Hijyeniktir. Zarar vermez. Özellikle hassas kulaklar için tavsiye edilen bu kulak temizleme seti 4 farklı renkteki başlıkları ile size hassas kullanım sağlayarak kiri emiyor.

Hergunyeniurun.com olarak, kulak çubuğuyla kulak temizleme riskine
Kulak Temizleme Seti -Aspir Oreille ürünü ile son veriyoruz.

Nasıl mı?

Kulak Temizleme Seti -Aspir Oreille ürünü vakumlu sistemi sayesinde kulak çubuğuyla ulaşamadığınız kirleri rahatlıkla içine çekip, kulağınızı temizleyerek sizi tertemiz kulağınızla başbaşa bırakır.

Hemde tüm bu işlem sadece 2 Adet Kalem Pil sayesinde gerçekleştirir.

Ayrıca kulak çubuğu ile kulak temizlemenin tehlikeli sonuçlara yol açabileceği herkes tarafından bilinmektedir ama kulak temizliği için başka bir alternatif geliştirilemediğinden dolayı bu tehlikeye göz yuma yuma kulak temizlemeye kulak çubuklarıyla devam edilmiştir.

İşte bu soruna en etkili şekilde çözüm getiren Kulak Temizleme Seti -Aspir Oreille ürününe hergunyeniurun.com'un ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EN ÇOK SATANLAR
SEPETE EKLE
BİZE ULAŞIN   0(212) 438 74 65
ÜYELİK KAYDI
ÜYE GİRİŞİ