Ayaklı Katlanabilir Süzgeç

% 67 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 12,90 TL
TÜKENDİ

Ayaklı Katlanabilir Süzgeç ürününe ait detaylı bilgiler:

Süzgeçleriniz çok yer kaplayamacak!.

Süzgeçlerinizi temizlemeniz çok kolay olacak!.

Bir süzgeç ile tüm süzme-yıkama işlemlerini halledebileceksiniz!.

Vaadler sıralandı ve hergunyeniurun.com ayrıcalığıyla devreye girerek Ayaklı Katlanabilir Süzgeç ürününü sunmuş olarak, o vaadlerin vaad olarak kalmayacağını hergunyeniurun.com müşterileri rahatça fark edebildi.

Evet, eski süzgeçlerinize vedalaşmanızın vakti geldi. Hergunyeniurun.com olarak sık sık vedalara itsekte sizi onların yerine sunduğumuz yeni ürünler sayesinde "yeni gelen eskiyi aratır" tezini de çürütmüş olduğumuz da bir gerçek.

Son derece kullanışlı olan Ayaklı Katlanabilir Süzgeç ürünü ile makarnanızdan, mevyelerinize kadar herşeyi rahatça yıkayıp-süzebileceksiniz.

Ayrıca katlanabilme özelliği bulunan Ayaklı Katlanabilir Süzgeç ürünü zaten dar olan mutfağınızda hiç yer kaplayamayarak gönlünüzü daha da fethetmiş olacak.

Antibakteriyel yapısıyla dikkat çeken Ayaklı Katlanabilir Süzgeç ürünü sağlam yapısıyla da uzun ömürlü olma avantajını sırtlamış olmaktadır.

Rahatça bulaşık makinenizde de yıkayabileceğiniz Ayaklı Katlanabilir Süzgeç ürününe hergunyeniurun.com un ayrıcalığıyla sunulan sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Ölçüleri: 23.5 cm, kalınlık 2.3 cm, Ayaklar açık yüksekliği 12 cm

Ayaklı Katlanabilir Süzgeç ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 67 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Ayaklı Katlanabilir Süzgeç ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: