Çek-Bırak Otomobil Güneşliği

% 55 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 19,90 TL
TÜKENDİ

Çek-Bırak Otomobil Güneşliği ürününe ait detaylı bilgiler:

Çek-Bırak Otomobil Güneşliği

Hergunyeniurun.comun farkıyla Çek-Bırak Otomobil Güneşliği ile artık eski otomobil güneşliklerinizi çöpe atmanızın vakti geldi.

Eski türleri gibi taşıma, bagaja koyma derdini ortadan kaldıran
Çek-Bırak Otomobil Güneşliği ürününü plastik 2 vokumu sayesinde ön camınıza sabitleyip, diğer 3. vokumu ise güneşliği çekeceğiniz diğer uca sabitledikten sonra kendinizi Çek-Bırak Otomobil Güneşliği ürününün kullanışlığında bulacaksınız.

Aracınızı park ettikten sonra diğer güneşlikler gibi bagaja gitmenize gerek kalmadan Çek-Bırak Otomobil Güneşliği ürününü sabitlediğiniz yerden diğer plastik vokuma doğru çekip, oraya geçirdiğinizde işleminiz tamam olacak.

Tabii diğer kolaylığı ise aracınıza bindikten sonra başlıyor.

Eski türdeki güneşlikler gibi toplayıp bagaja koyma derdine son verip 3. vokuma çektiğiniz Çek-Bırak Otomobil Güneşliği ürününü, 3.vokumdan çıkarıp elinizi bıraktığınız an Çek-Bırak Otomobil Güneşliği kendiliğinden rula şeklinde toplanır ve hiç zaman kaybetmeden yolunuza çıkmış olursunuz.

Hergunyeniurun.comun ayrıcalığıyla  Çek-Bırak Otomobil Güneşliği ürününe sahip olma fırsatını kaçırmayınız.

68X125cm

Çek-Bırak Otomobil Güneşliği ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 55 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Çek-Bırak Otomobil Güneşliği ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: