F.B.I LED Stick Mıknatıslı Çubuk Işık

% 65 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 7,90 TL
TÜKENDİ

F.B.I LED Stick Mıknatıslı Çubuk Işık ürününe ait detaylı bilgiler:

Stil sahibi tasarım sevenler için ışıldayan sihirli değnek akıllı tasarım düşkünlerine göz alıcı ve dekoratif bir LED aydınlatma seçeneği sunuyor.
23 cm uzunluğundaki yuvarlak ışık çubuğunun yan yüzeyi boyunca sıralanan dört adet LED lamba ışıldayan bir sihirli değnek görünümü sağlıyor.
Piyasada satılan bir çok benzeri üründen gerek malzeme kalitesi gerekse kullanımı ile çok önde.
Dik yada yatık durabilir. Gövdede mıknatıs özelliği, ayrı olan tabanıda mıknatıslıdır.
360 derece dönebilen gövde.
Yapıştırma stickerı ile istediğiniz yere istediğiniz şekilde monte edebilirsiniz.
Metal olan her yere mıknatıs sayesinde , normal zeminlere de yapışkanı sayesinde monte edemeyeceğiniz yer yoktur.
Mutfak rafı altına , vitrin içlerine , buzdolabı üzerine, banyo aynası üzerine , tuvalet aynası (makyaj aynası) üzerine, kısacası ışığın az kaldığı her yere kolayca monte edilebilirsiniz
Özellikle de bilgisayarın metal kasasına mıknatısıyla kolayca tutturulabileceği için, bilgisayar içinde parça değiştireceklerin, tamirat yapacakların yanından ayırmayacağı bir ürün.
Yine şeffaf bilgisayar kasalarında kullanılabilecek harika bir aydınlatmalı dekorasyon üründür.

Dayanıklı Alüminyum Gövde
4 Süper Parlak LED
3 x AAA Pil (piller dahil değildir)
Boyut : 23cm
Plastik Taban Ayak

EDİTÖRÜN YORUMU:

F.B.I LED STİCK MIKNATISLI ÇUBUK IŞIK
LED’ler hayatımızın her safhasında inanılmaz bir şekilde hayatımızı kolaylaştırıyor. Ledler hem hayatımızı kolaylaştırır. Stil sahipleri için inanılmaz kalitede ki F.B.I led stick mıknatıslı çubuk ışık içerisinde dört adet led lamba bulunmaktadır.
Piyasada satılmakta olan benzerlerinden daha şık ve daha yüksek kalitede bir görünüme sahiptir. Dik ya da yatık durabilme özelliğine sahiptir. Şekil ve kullanım tarzı olarak istediğiniz yönde kolayca değiştirilebilir. Gövdesinde mıknatıs özelliği bulunmaktadır.360 derece tam dönebilen bir özelliğe sahiptir. Yapıştırma ile istediğiniz şekilde istediğiniz yere kolayca monte edilebilirsiniz. F.B.I led stick mıknatıslı çubuk ışık evlerinizin her köşesinde kolaylıkla kullanılabilir.
Mutfak için, banyo için, vitrin içlerine, buzdolabı aynası üzerine, tuvalet aynasına, ışığın az olduğu her ortama monte edilerek; karanlık ortamları aydınlatabilirsiniz. Özellikle bilgisayar metal kasasına kolayca tutturulabilir. Dayanıklı alüminyum gövdesi ve uzun ömürlü AAA pilleri ile birlikte satışta sunulmaktadır. Boyut olarak 23 cm’den oluşmaktadır. F.B.I led stick mıknatıslı çubuk ışık ürününün, plastik taban ayağı bulunmaktadır. Bulunduğu alana inanılmaz bir ışık ve şıklık katmaktadır.
F.B.I led stick mıknatıslı çubuk ışık ürününe sizlerde sahip olmak karanlık ortamlarınızı şıklıkla aydınlatmak için http://www.hergunyeniurun.comweb adresini ziyaret edin.

F.B.I LED Stick Mıknatıslı Çubuk Işık ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 65 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* F.B.I LED Stick Mıknatıslı Çubuk Işık ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: