Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç

% 85 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 4,90 TL
TÜKENDİ

Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç ürününe ait detaylı bilgiler:

Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç

Süzgeçleriniz çok yer kaplayamacak!.

Süzgeçlerinizi temizlemeniz çok kolay olacak!.

Bir süzgeç ile tüm süzme-yıkama işlemlerini halledebileceksiniz!.

Vaadler sıralandı ve hergunyeniurun.com ayrıcalığıyla devreye girerek Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç ürününü sunmuş olarak, o vaadlerin vaad olarak kalmayacağını hergunyeniurun.com müşterileri rahatça fark edebildi.

Evet, eski süzgeçlerinize vedalaşmanızın vakti geldi. Hergunyeniurun.com olarak sık sık vedalara itsekte sizi onların yerine sunduğumuz yeni ürünler sayesinde "yeni gelen eskiyi aratır" tezini de çürütmüş olduğumuz da bir gerçek.

Son derece kullanışlı olan Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç ürünü ile makarnanızdan, mevyelerinize kadar herşeyi rahatça yıkayıp-süzebileceksiniz.

Ayrıca katlanabilme özelliği bulunan Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç ürünü zaten dar olan mutfağınızda hiç yer kaplayamayarak gönlünüzü daha da fethetmiş olacak.

Antibakteriyel yapısıyla dikkat çeken Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç ürünü sağlam yapısıyla da uzun ömürlü olma avantajını sırtlamış olmaktadır.

Rahatça bulaşık makinenizde de yıkayabileceğiniz Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç ürününe hergunyeniurun.com un ayrıcalığıyla sunulan sahip olma fırsatını kaçırmayın.

 

Özellikleri :
Anti bakteriyel dir
Isıya karşı dayanıklıdır
Temizlemesi kolaydır
Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Resimlerde de gördüğünüz gibi yediğiniz çoğu meyve ya da sebzeyi ayrıca makarnayı geniş kapasitesi sayesinde yıkamak ve süzmek çok kolaydır!!!
Kullanmadığınız zamanlarda katlanabilir böylece çok az bir alanı işgal eder
Diğerleri gibi tüm rafı işgal etmez!!!

Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 85 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Flat Fold Colander Katlanabilir Süzgeç ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: