H2o x5 Buharlı Paspas 5 Fonksiyonlu

% 33 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 179,90 TL
TÜKENDİ

H2o x5 Buharlı Paspas 5 Fonksiyonlu ürününe ait detaylı bilgiler:

H2o x5 Buharlı Paspas 5 Fonksiyonlu

H2O Mop X5 te 5 i 1 Arada:

Buharlı Zemin Temizleyici,

H2O Mop Anahtar Özellikleri:

H2O Mop X5 in Çeşitli hızlarda kesintisiz buhar çıkışı bulunmaktadır
Yalnızca 2,2 kg ağırlığında olup, taşıması çok kolaydır
Çevre dostudur - hiçbir kimyasal madde kullanmanıza gerek yok.
Yalnızca buhar kuvvetiyle temizler, sterilize eder ve mis gibi kokutur.
1300 Watt gücünde, 110° sıcaklıkta buhar çıkışı bulunmaktadır
Deterjanlara harcadığınız paralardan tasarruf etmenizi sağlar.
Şık tasarımıyla, göz alıcıdır.

Her zamankinden daha hafif, yeni H2O Mop X5 ince ve yeşil renkli, 5 i 1 arada buharlı temizleme makinesi. Bu çok amaçlı buharlı temizleyici, her zemin tipini ve halılarınızı, saf buharın işlenmemiş kuvvetiyle temizler ve dezenfekte eder.

H2O Mop X5 Buharlı Temizleyici ergonomik ve pratik yapısıyla kolayca;

Çok amaçlı portatif bir elde taşınabilir buharlı temizleyiciye,
Pencere temizleyiciye ve hatta
Buharlı giysi temizleyicisine dönüştürülebilmektedir.

Sabit buhar akışı sağlayan teknolojisi ve buhar kuvvetini kontrol edebildiğiniz kadranıyla, H2O Mop X5, evinizle ilgili herhangi bir temizlik sürecinde, kendine düşen görevi, emniyetli ve etkili bir şekilde üstlenmeye hazır.


Hiçbir kimyasal kullanmadan, kolayca ve kuvvetli bir şekilde, evinizi sterilize eder ve mis gibi kokutur.

H2O Mop X5 Buharlı Temizleyici Nasıl Çalışır?
H2O Mop X5 Buharlı Temizleyici, bilinen temizleme yöntemlerine göre daha etkili ve çok daha hijyenik, yeni bir temizleme yöntemidir. H2O Mop X5, suyu, buhara dönüştürerek ve mikrofiber bezlerle, süper emicilik sağlayarak üst seviye hijyen sağlar ve hep yüksek kuvvetle temizlik yapar. Zemin yüzeylerine temas ettiğinde, kir ve lekeler, sadece birkaç saniyede tarih olur. H2O Mop X5, hiçbir deterjan ya da sabun kullanmadan, yalnızca buharın aktif gücünü kullandığı için, çevre dostudur.


Buharlı temizleme işlemi, düzenli olarak uygulandığında, toz maytlarının, bazı bakteri türlerinin, mantarın ve küfün yok edilmesine de yardımcı olur.


Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Cihazı kullanmaya başlamadan önce, lütfen kullanma talimatlarını dikkatle okuyunuz.

H2O Mop X5, mermer, seramik, halı, taş, linolyum, aralıklı olmayan ahşap zemin ve parkelerin, kapsamlı bir şekilde temizlenebilmesi amacıyla tasarlanmıştır.
Her zemin tipi, buharlı temizleme işlemi için uygun değildir. Cila işlemi uygulanmış zeminlerde, sıcağın etkisi ve buharın temasıyla, cilaların silinmesi söz konusu olabilecektir. Ayrıca, H2O Mop X5’i, aralıklı yapıda olan zeminlerde kullanmayın veya cihazı, herhangi bir ahşap zemin üzerinde, uzunca bir süre sabit halde ve çalışır durumda bırakmayınız. Bu, ahşap içindeki damarların şişip, kabarmasına neden olabilir.
Vinil, linolyum veya ısıya duyarlı diğer zemin tipleri üzerinde kullanırken, ekstra tedbirli olunuz. Bu tip zeminlere tatbik edilecek aşırı sıcaklık, zemindeki yapıştırıcıların erimesine neden olabilir.
Cihazı lamine bir zemin üzerinde kullanırken, lamine zeminin profesyonel servisler tarafından döşenmiş olduğundan ve yapısında nemin sızabileceği herhangi bir açıklığın ya da aralığın olmadığından emin olunuz.
H2O Mop X5 i, zeminin tamamında kullanmadan önce, gizli ve küçük bir alanda test ediniz. H2O Mop X5 i, kullanmadan önce, zemininizde kullanılan malzemenin imalatçısı tarafından temin edilen kullanma talimatlarını mutlaka kontrol ediniz. Emin olamadığınız durumlarda, uzman servisle temasa geçiniz.

Halı üstü kaydırma aparatını, yalnızca halı ve kilim üzerinde kullanınız. Halı üstü kaydırma aparatının, diğer zeminler üzerinde kullanılması, çiziklerin oluşmasına ve zeminin zarar görmesine neden olabilecektir.

H2O Mop X5 Buharlı Temizleyici Nerelerde Kullanılır:

Lavabo temizliği
Cam temizliği
Fayans temizliği
Halı temizliği
Kirlenen zeminlerin temizliği
Klozet temizliği
Linolyum temizliği
Mermer temizliği
Parke ve laminant temizliği
Perde temizliği

H2o x5 Buharlı Paspas 5 Fonksiyonlu ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 33 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları (2)

Merhabalar 7 yıl önce mh20 aldım kullandım memnun kaldım ama su haznesi yeri kırıldı su kaçırıyo kullanamıyorum su haznesini nasıl temin edebilirim yardımcı olurmusunuz
Bence mükemmel ötesi bi ürün hemn almayı düşündüm helede vakti olmayıp üşengeç insanlar için 10 numara bişey saatlerce uğraşmak yerine kısa sürede güzel bir temizlik için aşırı güzel

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: