Iron GYM Şınav Mekik ve Barfiks Aleti

% 45 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 29,90 TL
TÜKENDİ

Iron GYM Şınav Mekik ve Barfiks Aleti ürününe ait detaylı bilgiler:

Yine hergunyeniurun.comun ayrıcalığı ile sizlere sunulan Iron GYM şınav Mekik ve Barfiks Aleti ürünün avantajları sayesinde spor salonlarına para harcamadan yada büyük vakitler ayırmanıza gerek kalmadan istediğiniz düzeyde fit bir görünüme kavuşabileceksiniz.

Yanlış okumadınız!

Iron GYM şınav Mekik ve Barfiks Aleti ürününün fit görünebilme, çok zaman harcamama yararlarından öte kolay kullanılabilirlik ve kolay monte edilebilirlik avantajlarının olması Iron GYM şınav Mekik ve Barfiks Aleti ürünün daha bir dikkat çekici yapmaktadır.

Yani kapı çerçevenize çivilerle spor aletini tutturmak yerine kapı çerçevinizi saracak yapısı ve kaldıraç gücüyle sabit kalabilme imkanıyla son derece kullanışlı olarak Iron GYM şınav Mekik ve Barfiks Aleti ürününü kapınıza monte etmiş olabileceksiniz.

Üç farklı tutma pozisyonunu olarak dar - geniş ve normal tutuş özelliğine sahip olan Iron GYM şınav Mekik ve Barfiks Aleti ürünü ile vücudunuzun üst kısmını istediğiniz düzeyde çalıştırabileceksiniz.

Iron GYM Şınav Mekik ve Barfiks Aleti ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 45 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları (1)

Güzel bir alet demiri biraz yumuşak geldi bana fakat sağlam şınav ve mekik içinde oldukça etkili bir alet fakat bu aleti takmadan önce kapınızın sağlam olduğundan kesinlikle emin olun bizim kapı yumuşak diye pek fazla çalışamıyorum ayrıca kapınızın büyük olduğundan emin olun onun haricinde düşünmeden çalışın oldukça sağlam.

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: