Kitap Şeklinde Gizli Kasa Büyük Boy

% 40 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 29,90 TL
TÜKENDİ

Kitap Şeklinde Gizli Kasa Büyük Boy ürününe ait detaylı bilgiler:

Paranızın yada değerli eşyalarınızın çalınabilme ihtimalini "kitabınız çalınması" riskine indirgeyebilsek son derece tatmin edici bir durum olabilir di belki.

Ama ne yapıyoruz, hergunyeniurun.com olarak o "belki" kelimesini siliyoruz ve "Paranızın ya da değerli eşyalarınızın çalınabilme ihtimalini kitabınız çalınması riskine indirgeyebilsek son derece tatmin edici bir durum olabilir" diyerek sizlere Kitap Görünümlü Gizli Kasa ürününü sunuyoruz.

Evet!, artık paranız veya değerli eşyalarınız güvende olacak. Sizinde içiniz rahat kalmış olacak.

Kitap Görünümlü Gizli Kasa sayesinde hırsızları son derece mantıklı bir şekilde atlatmış olarak paralarınızın veya değerli eşyalarınızın güvende kalmasına imkan sağlamış olacaksınız.

Hatta Kitap Görünümlü Gizli Kasayı sokağa atsanız bile kimsenin ilgisini çekemeyecek tarzda İngilizce-Türkçe sözlük kitabı olarak tasarlanmış olması da ayrı bir avantaj oluyor.

Kitap Görünümlü Gizli Kasayı anahtarı sayesinde rahatça açabilir veya güven içinde kilitleyebilirsiniz.

Sağlam, parçalanmaz yapısıyla uzun ömürlü avantajını sahiplenmiş olan Kitap Görünümlü Gizli Kasa ürününe hergunyeniurun.com ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Kutu ölçüleri 24 x 15,5 x 5,5 cm 

Kitap Şeklinde Gizli Kasa Büyük Boy ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 40 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Kitap Şeklinde Gizli Kasa Büyük Boy ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: