Lumiere French Bandları 200 Adet

% 69 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 6,90 TL
TÜKENDİ

Lumiere French Bandları 200 Adet ürününe ait detaylı bilgiler:

Lumiere French Bandları 200 Adet

Şık ve güzel görünen tırnaklara sahip olacaksınız. Hızlı ve pratik bir şekilde French yapabileceksiniz. Kusursuz tırnaklarınızla göz kamaştıracaksınız.

Lumiere French Bandları

Siz de French yaparken zorlanıp, tırnak etrafına taşıranlardansanız Lumiere French Bandlarıyla hızlı ve pratik şekilde French yapabilirsiniz!

Kusursuz tırnaklarınızla cezbedin! Daha pratik French yapabilmeniz için Lumiere French Bandları.

Tırnaklarınızın daha şık ve güzel görünmesi için, Lumiere French Bandları&rsquonı (Nail Stickers For French Manicure) mutlaka deneyin! Daha pratik ve düzgün tırnaklarınızla göz kamaştıracaksınız...

French yaparken zorlanıyor musunuz? Tek başınıza yapamıyor musunuz? Tırnak etrafınıza oje mi taşıyor? Nail Stickers For French Manicure&rsquole bütün bu dertlerden kurtulabilirsiniz!

Kullanımı:

Bantları tırnağınıza 1 kez yapıştırıp kaldırınız. 2. kez düzgün bir şekilde yapıştırıp ojeyi sürünüz 20 dakika bekledikten sonra bantları çıkartın sonucu görünce şaşıracaksınız.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 paket 200 adet french bantı gönderilecektir.

Lumiere French Bandları 200 Adet ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 69 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Lumiere French Bandları 200 Adet ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: