Myso Tasarruflu Ayak Isıtıcısı

% 5 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 84,90 TL
TÜKENDİ

Myso Tasarruflu Ayak Isıtıcısı ürününe ait detaylı bilgiler:

Ayaklarınız Üşümesin Diye Tasarruflu Myso Ayak Isıtıcı !

Kış aylarından daha çok, son bahar aylarında soğuğa karşı dirençsiz olur ve ayakların üşümesi sonucu hastalıklar gelebilir. Bunun önlemini çoğu zaman ev içerisinde giydiğimiz terliklerle sağlamak istesek de, tam anlamıyla bir çözüm üretilmez. Ancak, tamamen elektrikten tasarruf sağlayan Myso Tasarruflu Ayak Isıtıcısı, sizleri mutlu edecektir. Evinizde, iş yerinizde mükemmel bir çözüm sunan bu ürünle birlikte, ayaktan gelen soğuklara karşı önlem alabilir, hastalıkları yarı yarıya azaltabilirsiniz. Ayakların üşümesi sonucu birçok hastalığa yakalanacağınız gibi, bu ürünle birlikte hiçbir şekilde risk altında olmayacaksınız. Pratik kullanımı ve tasarruflu elektrik harcamasıyla, hem bütçenize, hem sağlığınıza olumlu etkilerini göreceksiniz. Tamamen zararsız bir yapısı ve şık görüntüsüyle de, evinizde ve ofisiniz de kötü görüntü saçmayacaktır.

Evinide ve işyerinide rahatlıkla kulanabilirsiniz tasarruflu ve yer kaplamaması nedeniyle her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hemen hemen tüm hastalıklar ayakların üşümesinden kaynaklanır böbrek, kasık, karın, bağırsak üşütmeleri, mide üşütmeleri gibi. Bu tür rahatsılıkları önler ve azaltır.

220V, 50Hz, 50 Watt


Ürün Ölçüsü: 48 x 33cm

Not: Üründe yüzey kaplama seçimi yoktur farklılık gösterebilir.

Myso Tasarruflu Ayak Isıtıcısı ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 5 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Myso Tasarruflu Ayak Isıtıcısı ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: