Power Ball El,Kol,Omuz, Bilek Kası Çalıştırıcı

% 42 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 19,90 TL
TÜKENDİ

Power Ball El,Kol,Omuz, Bilek Kası Çalıştırıcı ürününe ait detaylı bilgiler:

Kış günlerine aktif ve dinamik girebilmek için!
Özellikle baketbol, tenis, voleybol, ağırlık kaldırma ve diğer el, kol, omuz ve bilek sağlıgı ve gücü gereken sporlarla uğraşanlar için mükemmel gelişim sağlar!

Ürün özellikleri
PowerBall, bileğin dairesel hareketiyle döndürülen, döndükçe kendi içinde dengesizlik oluşturarak el, bilek, kol ve omuz kaslarının bu dengesizliği kontrol altına almasını sağlamak için tasarlanmış sportmen bir toptur.
Denge kontrolü sırasında tüm kasları çalıştırdığından dolayı el, bilek,kol, omuz ağrılarının yanı sıra, bilek incinmeleri, Carpal Tunnel Sendromu, RSI Sendromu, tendon, kas ve eklem raharsızlıkları için ideal bir egzersiz sunar.
Topun balans ayarı bilgisayar kontrolüyle yapıldığı için 12,000rpm üzerindeki hızlarda bile stabildir.
Powerball 188 Serisi, teorik olarak 15000rpm e kadar hızlanabilir, bu rakam saniyede 250 devir sayısına eşittir.
Bu sebeple 250HZ olarak da isimlendirilmektedir.
Pratikte dünya rekorlarına baktığımızda 16000 rpm e ulaşan kullanıcıların olduğunu görülmektedir.
Golf, tenis, beyzbol, basketbol, hokey, bowling oynayan, bisiklete binen, dağ sporlarıyla ilgilenen ve motocross meraklıları, işi gereği ağır yük kaldıranlar, kanoya meraklı olup dalgalarla boğuşanlar, kayak yapanlar, gün boyunca bilgisayar kullanan, mouse ve klavye hareketlerinden dolayı bilek sızısı çekenler... kısacası bilek hareketinin ön planda olduğu bütün etkinliklerde bulunanlara özellikle tavsiye edilir.
Sağlıklı yaşam merkezlerinde (fitness center) çok tutulan, avrupada birçok merkezde bulunan ve şiddetle önerilen egzersiz aracıdır.
Zaman ve yer sınırlaması olmaksızın istenilen yerde istenildiği zaman kullanılabilir.
Avucunuza alıp o gücü hissettiğinizde sizde göreceksinizki, bu muhteşem kas güçlendirici, keyif verici, stress ve yorgunluk alıcı PowerBall dan vazgeçemeyeceksiniz. Elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

PowerBall Size Ne Kazandırır?
· Daktilo, klavye, mouse kullanan ve piyano çalanların çok sık karşılaştığı bilek incinmeleri ve ağrılarından kurtulmaları için uygun bir çözümdür. Bilek bağlarının kireçlenmesini önler, spor yaparken incinen bilekler için iyi bir masaj sağlar.
· Düşük hızla çevirildiğinde, stress alıcı ve yorgunluk giderici etkisi vardır. İş yerinizde canınızı sıkan bir durum olduğunda PowerBall unuzu ve çayınızı/kahvenizi alıp kendinize 7dk ayırın, göreceksiniz döndüğünüzde sıkıntınızdan eser kalmayacak ve enerji dolu bir şekilde işinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz.
· Parmak, el, bilek, önkol (dirsek ile bilek arası) ve kol kaslarını güçlendirir. El-kol,bilek,omuz incinmeleri sonrasında fizik tedavi görenler de kullanabilir, elin eski haline ve eski gücüne kavuşmasında kademe hızlandırıcı etki sağlar.
· Badminton, golf, tenis, bowling, beyzbol, basketbol, masa tenisi vb. spor tutkunları için el,kol,bilek, omuz masajı ve kas güçlendirici etkisinden dolayı çok yararlı bir egzersiz aracıdır ve spor alanında daha yüksek başarı elde etmenizi sağlar.
· PowerBall hemen hemen sınırsız güç dağılımına sahiptir. Dönüş hızına bağlı olarak 1-40lbs arasında bir kuvvet gerektirir, buda yaklaşık 50 farklı dambıl demektir.
· Alışkanlık Yapar.  Kullandıkça müptelası olursunuz ve zamanla vazgeçilmez bir tutku haline dönüşür.

Power Ball El,Kol,Omuz, Bilek Kası Çalıştırıcı ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 42 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Power Ball El,Kol,Omuz, Bilek Kası Çalıştırıcı ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: