Silah Şeklinde Tarak Gun Comb

% 69 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 4,90 TL
TÜKENDİ

Silah Şeklinde Tarak Gun Comb ürününe ait detaylı bilgiler:

Eskilerin Western Sineması’ndan o sahneyi gözünüzde canlandırın. Silahını aniden çeken hızlı kovboyumuz etrafına inanılmaz bir korku salmasına rağmen bir anda cool bir tavırla silahı ile kafasını kaşır ve yerine geri koyar. J Bu bir hız ve karizma gösterisidir.

Herkesin ilgisini ve dikkatini çekecek, cebinizde taşırken bir silah görüntüsü verecek ama aslında bir tarak olan Silah Şeklinde Tarak Gun Comb ürününü hergunyeniurun.com olarak sizlere sunuyoruz.

Şimdi; İlginç Tarak ürünlerinden Silah Tarak ile saçlarınızı tarayarak herkesin ilgisini kendi üzerine çekme zamanı..

Silah tarak ile saçınızı tarayıp yerine koyduktan sonra yüzünüzdeki ifadede önünüzde yepyeni bir günün olduğu ve cesaretlendiğiniz hissiyatları oluşacaktır.  

Bu silah James Bond, Tony Soprano ve hatta Lara Croft’un kullanabileceği seviyede kalitelidir. Saçlarını taramaktan hoşlanmayan çocukların dahi fikrini değiştirecek ve saçlarını tarama hevesi uyandıracak bu fırsatı hergunyeniurun.com olarak sizlere sunuyoruz.

Silah Şeklinde Tarak Gun Comb ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 69 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Silah Şeklinde Tarak Gun Comb ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: