Super Life Titreşimli Mini Masaj Aleti

% 56 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 9,90 TL
TÜKENDİ

Super Life Titreşimli Mini Masaj Aleti ürününe ait detaylı bilgiler:

Super Life Titreşimli Mini Masaj Aleti

Artık bir yeriniz ağrıdığında o ağrıyan bölgeyi amaçsız bir şekilde ovalamak yerine her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz Super Life Titreşimli Mini Masaj Aleti ile sorunsuz ve kolay bir şekilde masaj yapabilirsiniz.

hergunyeniurun.comun ayrıcalığı ile sizlere sunulan Super Life Titreşimli Mini Masaj Aleti 3 adet AAA pil ile çalıştığı gibi USB giriş sayesinde de USB üzerinden de rahatça çalışabilmektedir.

Stres ve sinire sebep olan vücut ağrılarına bir etkide bulunabilmeniz için üretilmiş olan Super Life Titreşimli Mini Masaj Aleti, eşsiz tasarımı sayesinde de elinize rahatça oturabilir.

Hergunyeniurun.comun ayrıcalığıyla sunulan Super Life Titreşimli Mini Masaj Aletine sahip olmak için geç kalmayınız.


Ürün Özellikleri:

    USB den (USB kablo pakete dahil!) yada 3 adet AAA pil ile çalışmaktadır. (piller pakete dahil değildir)
    30 cm uzunluğunda USB kablosu
    Dilerseniz usb üzerinden içerisinde pil olmadan çalıştırabilirsiniz.
    ABS reçine lastik malzemelerinden imal edilmiştir
    Kanı hızlandırıcı ve vücudu yumuşatıcı geleneksel Çin masajını içeren titreme fonksiyonuna sahiptir
    Kas ağrılarıyla mücadelede, aşırı yorgunluk ve hareketsizlik üzerinde etkilidir
    Kronik ağrıları olan, kas ağrıları yaşayanlar için harika bir üründür.
    Vücudunuzda boynumuzdan belimize kadar yaklaşık 650 Akupuntur noktası vardır. Ve her bir nokta vücudumuzdaki bir organa veya vücut konumuna bağlıdır.
    Masaj kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır ve hastalıklara karşı savaşmanıza katkı sağlar. Masaj aleti rahatlamanıza ve kolay yollardan keyif almanıza yardımcı olur


Ürün Kullanımı:

    Ürün 3 adet AAA pil ile çalışır. (Paket içeriğine dahil değildir.)
    Üst kapağı alttan destekleyerek sol tarafa çevirerek açınız.
    Pilleri takılı olan masaj aletini vücudunuzun masaj yapmak istediğiniz yerine yerleştirin, masaj aletini bastırdığınızda cihaz otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.
    Masaj aletinin vücudunuzla teması kesildiğinde otomatik olarak duracaktır.

Hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacağını düşündüğümüz xseed mini masaj aleti yüksek darbe gücü ve kaygan kolları ile kanı hızlandırıcı, vücudu yumuşatıcı geleneksel Çin tıp masajını ile rahatlamanızı sağlayan titreme ve yoğurma fonksiyonlarını size en kolay bir yol ile sunan alternatif neşeli ve eğlenceli bir masaj aletidir. Kas ağrılarıyla mücadelede, aşırı yorgunluk ve hareketsizlik durumlarında etkilidir.

Uygulama alanları olarak kronik ve akut ağrıları olan, kas ağrıları ile hareketsizlik durumu yaşayanlar için harika bir üründür. Üç (3) adet masaj parmağıyla vücudun her noktasına kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Yüksek performanslı motoruyla sahip olduğu bilgisayar çipli kontrol ünitesi ile ergonomik olabilmesi için elips şeklinde dizayn edilmiştir. Vücudumuzda boynumuzdan belimize kadar yaklaşık 650 kadar vücut akupunktur noktaları bulunmaktadır, her bir nokta vücudumuzdaki bir organa veya vücut konumuna bağlıdır ve bunlara mini masaj aletinin uygulanmasıyla vücudumuz da ki kan dolaşımının ve metabolizmanın hızlanmasını sağlanarak, rahatlamanıza yardımcı olur.


Ürün Boyutları/Ağırlığı:

    Boyut: 10.5 cm x 10.5 cm x 10 cm
    Ağırlık: 200 gr ağırlığında

Super Life Titreşimli Mini Masaj Aleti ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 56 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Super Life Titreşimli Mini Masaj Aleti ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: