Zeka Geliştirici Ahşap Çak Çak Oyuncak

% 60 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 13,90 TL
TÜKENDİ

Zeka Geliştirici Ahşap Çak Çak Oyuncak ürününe ait detaylı bilgiler:

Harika bir seçim, güzel bir tasarım ve çocuklarınızın hayali olan, zeka geliştirici ahşap cak cak oyuncak, şimdi daha sevimli ve daha zararsız. Elinize alacağınız tokmağın oldukça hafif bir yapıya sahip olup, çocukların kesinlikle kendilerine zarar vermeyecekleri türden bir içerikle karşınıza çıkması ilk önemli noktasıdır. Güzel bir renk tasarıma sahip olan bu oyuncak, yukarıya çıkan parçalara vurarak, anlık karar verme içgüdüsünü geliştirmeyi hedeflemektedir. Çocuklarınıza seri kanlı olmaları yolundaki yardımları sayesinde, ciddi bir özveri sunan, bunun yanı sıra; kolayca kırılmayıp, uzun süre sizleri eğlendirecek olan güzel bir tasarıma sahiptir.

Ahşap olmasının vereceği güvenle birlikte, her gün rahatlıkla ve doya doya oynamalarına izin verebilirsiniz. Alır almaz kırılan oyuncaklardan bıktıysanız, zeka geliştirici ahşap cak cak oyuncak, tam olarak size göre.. 

Zeka Geliştirici Ahşap Çak Çak Oyuncak ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 60 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Zeka Geliştirici Ahşap Çak Çak Oyuncak ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: