% 76 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 12,90 TL
TÜKENDİ

ürününe ait detaylı bilgiler:

Washing Ball Deterjansız Çamaşır Yıkama Topu 1500 Kullanımlık

Çamaşırdaki kirlerin temizlenmesi için gerekli olan tek şeyin suyun o kirli olan gözeneklerden geçebilmesi gerektiğidir.

İşte bu gerekliliği yerine getirmek içinde yapılması gerekenin suyu olabildiğince en küçük moleküllerine ayırabilmek olduğunu pek kimse bilmiyor.

Yani en küçük moleküllere ayrılabilmiş su, rahatça o kirli gözeneklerden geçerek kıyafı en etkili şekilde temizleyebilmektedir.

Ve sonuç olarak deterjanlarında en sade görevi budur. Yani reklamlarda anlatıldıkları gibi abartılı şeylerin olmadığını artık öğrenmiş oldunuz.

İşte temizleme işlemi mantiken bu kadar basitten bunun için deterjanlara niye onca para harcayasınız ki? Üstelik bu görevi daha etkili ve daha sağlıklı yöntemlerle yapabilen Çamarşır Yıkama Topu varken.

Evet en ucuz yöntemle en iyi sonuçları alabilmek için ideal olan Çamaşır Yıkama Topuyla artık cebiniz rahatlamış olacak ve o abartılı reklamlara kapılmamış olacaksınız.

Son derece sağlam, uzun ömürlü yapısıyla dikkat çeken Çamaşır Yıkama Topuna hergunyeniurun.com un ayrıcalığıyla sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Genel olarak;

Washing Ball Temizlik Topu deterjan veya yumuşatıcı olmadan, giysi yıkama sağlayan devrimci bir üründür.

Aylık bütçenizden tasarruf sağlar.

 

ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 76 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları (1)

Bu toplardan istiyorum yanliz yesil sert olandan iki adet istiyorum kapida ödemeye hazirim

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı