Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer

% 28 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 19,90 TL
Adet:

Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer ürününe ait detaylı bilgiler:

Hergunyeniurun.com olarak takı ve aksesuarlarınızın kaybolmasını engellemek ve düzen içinde kalmasını sağlayabilmek için sizlere 
Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer ürününü sunuyoruz.

Son derece kullanışlı bir yapıya sahip olan Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer ürünü ile istediğiniz türde takı ve aksusar düzenini sağlayarak, eskisi gibi zaman kaybına neden olan takı arama derdinizden kurtulmuş olacaksınız.

Kolay monte edilebilirliği sayesinde istediğiniz yere rahatça monte edebileceğiniz 
Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer ürünü sağlamlığı ve uzun ömürlü yapısıyla da dikkat çekmektedir.

Eskisi gibi çekmece içinde birbirine dolanmış kolye, küpe, bileklik gibi huzur kaçırıcı durumdan uzaklaşmış olarak yaklaşık 200 adet takı veya aksesuar barındırabileceğiniz Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer ürününe yapışkanlı olma avantajıyla birlikte hergunyeniurun.comun farklı ile sahip olabilirsiniz.


EDİTÖRÜN YORUMU:

Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer
Her yeni günde giymiş olduğumuz kılık ve kıyafetlere uygun takı ve aksesuarlarımızı uygun bir kombin şeklinde uyarlarız. Durum böyle olunca her tür ve renkteki kıyafetlerimiz için birbirinden farklı takılara ihtiyaç duyarız. Genellikle yeni bir kıyafet aldığımızda üzerine uygun takıları da muhakkak almaya çalışırız. Sürekli alınan takılar sonucunda böyle olunca giderek artan takılarımızı muhafaza ederek düzenli bir şekilde tutma ihtiyacı duyarız.
Olabildiğince düzenli, birbirine karışmayan takılar için düşünülmüş bir sistem olan Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer ürünü ile çok daha düzenli yeri belli olan takılara sahip olabilirsiniz.
İki farklı parçadan oluşan Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer ürünü ufak takı grubuna giren, yüzükler tokalar ve bilezikler için bir parça kolyeler, bileklikler gibi uzun takılarınız için de 2. parçayı oluşturmaktadır.
Özellikle ayna üzerine ve altına kolayca monte ederek hemen elinizin altında bulundurabilirsiniz.
Çok kullanışlı ve üzerine takılar yerleştirildiğinde hoş bir görüntü yaratan Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer ürünü üzerinde takılarınızı gönlünüzce yerleştirebilir ve http://www.hergunyeniurun.com/ web adresi üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz.

Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizer ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 28 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları (2)

takı askılarının uzunluk ölçüsü nedir ürün bedelini banka hvl si ile yapabilirmiyim
Sadece kolyemi gönderiosunuz? Kaç adet gönderiyorsunuz?

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı