Bokoma Kafa Masajı Aleti

% 62 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 4,90 TL
TÜKENDİ

Bokoma Kafa Masajı Aleti ürününe ait detaylı bilgiler:

Handy Head Massager sadece yılların Australyalı (Arboriginesin) göreneği değil yirminci yüzyılın modern tekniği olarak ta geçiyor.
Görünüşte ufak bir mutfak aletini andıran Handy Head Massager, kafanızın üzerine yerleştirdiğiniz an hafif masaj yapmış olursunuz.
Handy Head Massager kafa derisindeki tüm sinirleri uyararak tüm vücuda rahatlama hissi verecektir. Bu durumda kan dolaşımı artacak ve özellikle cilt canlılık kazanacak ve hiçbir ilaç kullanmadan endorfin hormonu devreye girecektir.
Etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte, etkili olduğu dünyada kullanan birçok insan tarafından onaylanmıştır.
Kafanıza dokunduğunuz an bütün Vücudunuzun olan üstü bir ürpertilmeyle kapladığını ve size mükemmel bir his verdiğini fark edeceksiniz.
Handy Head Massager ile yapılan masaj bir kıpırtıyla birlikte tüm hücrelerinizi rahatladığını fark edeceksiniz. Bu rahatlaşma uyku getirmeyen bir duygudur.
Sadece kafa kısmını değil tüm vücudunuzda rahatlata bilir. Handy Head Massager ile kıpırtıyla birlikte vücudunuzun ürperdiğini göreceksiniz.
Aslında Handy Head Massager hayret edilecek bir şey değil ağrı dindiriciliği yanı sıra vücudunuzdaki hücrelerini çalıştırma yeteneğine var.

Bokoma Kafa Masajı Aleti ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 62 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Bokoma Kafa Masajı Aleti ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: