Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu

% 44 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 9,90 TL
TÜKENDİ

Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu ürününe ait detaylı bilgiler:

Hergunyeniurun.com sayesinde sütyenleriniz deforme olmasına engel olabilme imkanına Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu ürünü ile sahip olabilirsiniz!

Nasıl mı?

Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu ürünü ile çamaşır makinesine yerleştirilmemiş sütyenler makine de yıkanırken tellerinin şekil kaybetmesiyle veya sütyenin makine içine kaçmasıyla size son derece ızdırap verir.

Hatta makine de yer alan pantolona veya başka kıyafetlere takılarak yırtılabilme olumsuzluğunuda üzerinde bulunduran sütyenlerde bu tür gereksiz olumsuzluklara son verebilmek için üretilmiş olan Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu ürünü ile sorunsuzca ve kendi kontorlünüzün altında sütyeninizi temizlendirmiş olabilirsiniz.

Ayrıca büyükçe delikleri bulunan Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu ürünü sayesinde son derece etkili bir şekilde yıkanabilme imkanı bulan sütyenleriniz, elle yıkanmaya göre de daha hijyenik olmuş olacaktır.

Son derece kullanışlı olan Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu ürününe hergunyeniurun.comun ayrıcalığıyla sahip olmak için geç kalmayınız.

Ayrıca:

Sütyenleri çamaşır makinesinde bozulmadan yıkamak için geliştirilmiş bir aparattır.

Bir büyük, bir de küçük kafesten oluşan tasarımı ile Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu, bir yandan sütyeninizin çamaşır makinesinin içinde ezilmeden yıkanmasını sağlarken, diğer yandan üzerinde bulunan delikler sayesinde su ve deterjan geçişine imkan tanıyarak elde yıkamaya oranla çok daha iyi temizlik, durulama ve hijyen sağlar.

Çamaşır makinesi ya da kurutucuda kancalar sıklıkla sütyene, diğer çamaşırlardaki fermuarlara, düğme deliklerine, kazaklara ve narin kumaşlara takılarak bu giysileri yırtar.

Sütyenlerde kullanılan metal teller, makinede yıkama ve kurutma aşamasında orijinal şekillerini kaybetmektedir. Zamanla bu teller sütyenin kumaşını yırtarak dışarı çıkarlar. Dışarı çıkmış teller ciltte tahrişe yol açabileceği gibi yıkama esnasında diğer giysilere ve çamaşır makinesine de zarar verebilir.

Yıkama esnasında sütyenin kendisi de diğer çamaşırların arasına karışıp düğüm olur ve çamaşır makinesi boşluklarına girer. Bu durum kuplarda, dolgu malzemelerinde, metal tellerde, kumaşta ve askılarda zarar ve deformasyon oluşmasına neden olur.

Yıkama işlemi tekrarlandıkça sütyenlerin elastikiyeti zamanla azalır. Dolgu malzemesi yumuşak köpükten yapıldıysa bir yere toplanır ve orada kabarıklık oluşturur. Dolgu malzemesi olarak hava, su, jel veya silikon kullanıldıysa dolgu patlayıp akabilir.

Bu tür deformasyonlar bir tişörtün içinden bile görülebilir ve özellikle dar giysiler giyildiğinde, bu giysinin altından sütyenin bozukluğu belli olur. Bu sorunlar sütyen kullanan bayanlar tarafından çok iyi bilinir. Elde yıkamaya son!!!

Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu ile tüm bu sorunlar çözülebilmektedir

Sütyenlerdeki yıkama tahribatını azaltarak bu şekilde yeni sütyen alma sıklığını düşürür ve tasarruf sağlar.
Sütyenlerinizi çamaşır makinesinde yıkamanıza olanak tanıyarak elde yıkamaya göre çok daha iyi temizlik, durulama ve hijyen sağlamakla beraber zaman ve emek kaybını önler.

Uyarılar:

Twinball Sütyen Yıkama Topu ile bir kerede sadece tek bir sütyen yıkanabilir.

Çamaşır makineniz ne kadar dolu olursa, Twinball Sütyen Yıkama Topu o kadar iyi sonuç verecektir.

Twinball Sütyen Yıkama Topu boş makineye atmayınız. Çamaşır makinenize aynı anda 3 ten fazla Twinball Sütyen Yıkama Topu koymayınız.

En iyi yıkama sonuçları için sütyeninizin etiketinde belirtilmiş olan yıkama sıcaklığı, deterjan önerileri ve bakım kurallarına uyunuz.

Twinball Sütyen Yıkama Topunuzu kurutucuya koymadan önce sütyeninizin etiketinde buna karşı bir uyarı olup olmadığını kontrol ediniz.

Dikkat, kurutucudan çıkarılma aşamasında Twinball Sütyen Yıkama Topu sıcak olabilir.

Üründe renk seçeneği : Karışıktır

Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 44 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Bubble Bra Sütyen Yıkama Topu ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı