Elektronik Sinek Lambası Büyük (Siyah)

% 14 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 29,90 TL
TÜKENDİ

Elektronik Sinek Lambası Büyük (Siyah) ürününe ait detaylı bilgiler:

Sizlere bu yaz mevsimini sineksiz geçireceğinizi söylesek ve hergunyeniurun.comda olduğunuzu hatırlatsak hiç de şaşırmazsanız herhalde.

Evet, Elektronik Sinek Lambası ürünü ile artık sinek derdinden kurtulacaksınız.

Elektronik Sinek Lambası ürününde bulunan ultraviyone ışık, kanatlı böcekleri üzerine çekerek, üründe yer alan elektrik yüklü ızgaralar sayesinde istenmeyen bu canlıları etkili bir şekilde yok eder.

Elektronik Sinek Lambası ürününde yer alan toplama haznesi sayesinde de son derece hijyenik bir imkan sağlanmış olarak kapalı ortamlar için ideal bir ürün konumuna erişilmektedir.

Dış kafesi sayesinde dış ortamdan korunmuş olan elektrikli ızgaralar aynı zamanda insan ve evcil hayvanlar için etkisiz bir voltaj değerine sahiptir.

Kimyasal madde içermemesi, koku veya dumanlı bir yapıya sahip olmaması ve asıralarakta kullanılabilme avantajı ile son derece etkili bir konumda olan Elektronik Sinek Lambası ürününe hergunyeniurun.comun avantajı ile sahip olabilirsiniz.

Elektronik Sinek Lambası Büyük (Siyah) ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 14 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Elektronik Sinek Lambası Büyük (Siyah) ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: