Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik : www.hergunyeniurun.com web sitesinde (kısaca "Site" olarak anılacaktır), hergunyeniurun.com tarafından sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde Site`ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Site hizmetlerinden yararlanan ve Site`ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Site tarafından işbu Site Kullanım Koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği önceden kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanıcılar, yalnızca hukuka uygun amaçlarla, Site üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcıların Site dahilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. Kullanıcılar, Site dahilinde bulunan resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, dosyaları, veritabanlarını, katalogları ve listeleri çoğaltmayacaklarını,kopyalamayacaklarını, dağıtmayacaklarını, işlemeyeceklerini; gerek bu eylemleri ile gerekse başka yollarla, hergunyeniurun.com ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt etmektedirler. Kullanıcılar, Site`yi kullanarak, hergunyeniurun.com`un, diğer kullanıcıların ve üçüncü kişilerin aleyhine hiçbir faaliyette bulunmayacaklardır. Kullanıcıların işbu Site Kullanım Koşulları hükümlerine ve hukuka aykırı olarak Site üzerinde gerçekleştirdikleri faaliyetler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Site nin doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Kullanıcılar, Site dahilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını; hergunyeniurun.com`un ve üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz niteliği taşıyacak fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedirler. hergunyeniurun tarafından Site üzerinden,hergunyeniurun`ün kendi kontrolünde olan ve/veya olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu veya işlettiği başka web sitelerine ve/veya içeriklere ve/veya dosyalara erişim verilebilir. Bu erişimler sadece referans kolaylığı nedeniyle sağlanmış olup ilgili web sitesini veya işleten kişiyi desteklemek amacını veya web sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliğini taşımamaktadır. Site üzerindeki erişimler vasıtasıyla erişilen web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu erişimler vasıtasıyla erişilen web sitelerinden sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içerikleri hakkında hergunyeniurun.com` un herhangi bir sorumluluğu yoktur. hergunyeniurun.com, sunduğu hizmetlerden hangilerinin ücrete tabi olacağını belirlemekte tamamen serbesttir.

Gizlilik: hergunyeniurun.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmektedir. Yürürlükteki emredici mevzuat gereğince ve/veya yetkili adli ve idari makamlardan gelecek talepler doğrultusunda kullanıcılara ait. IP adreslerini açıklayacaktır.

Fikri Mülkiyet Hakları: Site`nin tüm elemanları (bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tasarım, metin, imge, html kodu ve diğer kodlar -"hergunyeniurun.com`un Telif Haklarına Tabi Çalışmaları" olarak anılacaktır) hergunyeniurun.com`a veya ilgili hak sahibine aittir. Kullanıcılar, hergunyeniurun hizmetlerini, hergunyeniurun.com bilgilerini ve hergunyeniurun.com`un Telif Haklarına Tabi Çalışmaları`nı yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının hergunyeniurun`ün hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildirler. Kullanıcılar, işbu Site Kullanım Koşulları kapsamında,hergunyeniürün tarafından sarahaten izin verilen durumlar haricinde,hergunyeniurun`ün Telif Haklarına Tabi Çalışmaları`nı çoğaltamaz, işleyemez, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz. Site Kullanım Koşulları`nda Değişiklikler: hergunyeniurun, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, işbu Site Kullanım Koşulları`nı herhangi bir zamanda, Site`de ilan ederek değiştirebilir. İşbu Site Kullanım Koşulları`nın değişen hükümleri, ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacaktır.

Uygulanacak Hukuk Ve Yetki: İşbu Site Kullanım Koşulları`nın uygulanmasında, yorumlanmasında ve işbu Site Kullanım Koşulları dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Site Kullanım Koşulları`ndan dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Yürürlülük Ve Kabul: İşbu Site Kullanım Koşulları, hergunyeniurun tarafından, Site içerisinde ilan edildiği tarihte yürürlülük kazanır. Kullanıcılar, Site`yi kullanmakla, işbu Site Kullanım Koşulları hükümlerini, kabul etmiş olmaktadırlar.

Kurallar:

1. 18 yaşından küçük kişiler HerGunYeniUrun.com’ dan alışveriş yapamaz...

2. HerGunYeniUrun.com` dan şu anda sadece kredi kartı (Visa, MasterCard), Kapıda Nakit Ödeme,banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. 3 İş günü içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Yukarıdaki ödeme biçimlerinin dışında posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

3. HerGunYeniUrun.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.

Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları %18 ve %8` dir.

4. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

5. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı UPS Kargo ile yapılır.

6. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda destek@HerGunYeniUrun.com`a e-posta gönderebilirsiniz. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak 0850 302 48 20 numaralı telefona fakslanıp durum destek@HerGunYeniUrun.com e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. HerGunYeniUrun.com, ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

7. Kredi kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı olarak kesinlikle tutulmamaktadır.

8. Müşteri, HerGunYeniUrun.com internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. HerGunYeniUrun.com` dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır. Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

9. destek@HerGunYeniUrun.com adresimize mail gönderebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ürünler için iptal işlemi yapılamaz.İade prosedürü uygulanır.

10. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi(7) günlük süre içerisinde tüm kargo masrafları tarafınıza ait olmak koşuluyla neden belirterek iade edebilirsiniz. İade etmek üzere gönderdiğiniz ürün/ürünlerin faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Şirket adına faturalanan ürünlerin iadesinin alınabilmesi için kargo ücreti olan 5.90 TL düşülerek tarafımıza iade faturası kesilmelidir. Sitemizden almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit edildiği hallerde, ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda firmamız ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, personelimizince uygun bulunan ürünün bedelinin iadesi, firmamıza ulaştığı günden itibaren on(10) iş gün içerisinde yapılacaktır. Ancak banka inisiyatifinde olan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

11. Firmamızda satılan tüm ürünler, üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir.


Saygılarımızla

Her Gün Yeni Ürün