Katlanabilir Süzgeç 3 Litre

% 44 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 9,90 TL
Adet:

Katlanabilir Süzgeç 3 Litre ürününe ait detaylı bilgiler:

Süzgeçleriniz çok yer kaplayamacak!.

Süzgeçlerinizi temizlemeniz çok kolay olacak!.

Bir süzgeç ile tüm süzme-yıkama işlemlerini halledebileceksiniz!.

Vaadler sıralandı ve hergunyeniurun.com ayrıcalığıyla devreye girerek Chef Basket Çok Fonksiyonlu Pratik Süzgeç ürününü sunmuş olarak, o vaadlerin vaad olarak kalmayacağını hergunyeniurun.com müşterileri rahatça fark edebildi.

Evet, eski süzgeçlerinize vedalaşmanızın vakti geldi. Hergunyeniurun.com olarak sık sık vedalara itsekte sizi onların yerine sunduğumuz yeni ürünler sayesinde "yeni gelen eskiyi aratır" tezini de çürütmüş olduğumuz da bir gerçek.

Son derece kullanışlı olan Katlanabilir Süzgeç 3 Litre ürünü ile makarnanızdan, mevyelerinize kadar herşeyi rahatça yıkayıp-süzebileceksiniz.

Ayrıca katlanabilme özelliği bulunan Katlanabilir Süzgeç 3 Litre ürünü zaten dar olan mutfağınızda hiç yer kaplayamayarak gönlünüzü daha da fethetmiş olacak.

Antibakteriyel yapısıyla dikkat çeken Katlanabilir Süzgeç 3 Litre ürünü sağlam yapısıyla da uzun ömürlü olma avantajını sırtlamış olmaktadır.

Rahatça bulaşık makinenizde de yıkayabileceğiniz Katlanabilir Süzgeç 3 Litre ürününe hergunyeniurun.comun ayrıcalığıyla sunulan sahip olma fırsatını kaçırmayın.

 

Özellikler:

Özel katlanabilir silikon süzgeç

3 Litre

Antibakteriyeldir ve koku yapmaz

Katlanması sayesinde dolabınızda ve bulaşık makinenizde yer kaplamaz

Katlanabilir Süzgeç 3 Litre ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 44 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Katlanabilir Süzgeç 3 Litre ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı