Micro Touch Max Erkek Bakım Seti

% 37 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 24,90 TL
TÜKENDİ

Micro Touch Max Erkek Bakım Seti ürününe ait detaylı bilgiler:

Erkeklerin kişisel bakımları, sakal ve bıyık düzeltmeleri için mükemmel bir set karşınızda! Micro Touch Max Erkek Bakım Seti sayesinde, kuaförlere tonlarca para vermenize gerek kalmayacak. Her gün kendi bakımınızı yapabileceğiniz gibi, kolay kullanımlı ve kıvrak yapısıyla da dilediğiniz gibi şekiller verebilirsiniz. En büyük baş belası olan burun, sanal etrafı ve bıyık üstü kıllarınızı kolaylıkla şekillendirip, fazlalıklarınızı almanız artık çok kolay. Işıklı yapısıyla, nereye işlem uyguladığınızı rahatlıkla görebileceğiniz gibi, harika bir tasarımıyla her kullanımınızda tekrar tekrar seveceksiniz.

Micro Touch Max Erkek Bakım Seti, harika tasarım ve sağlam yapısıyla, uzun süreli kullanımlara ve ömürlük bir yapıya sahiptir. İstediğiniz zaman yanınızda taşıyabilmeniz için, artık daha küçük!

Eğer bu yazıyı okumaya başladıysanız artık saç veya sakal düzeltmeleri için kuaförlere gitmenize gerek kalmayacaktır.

Çünkü hergunyeniurun.com`un ayrıcalığıyla sunulan Micro Touch Max Erkek Bakım Seti sayesinde istenmeyen kıllarınızdan bile kurtulabileceksiniz.

Son derece şık yapısıyla göze de hitap edebilen Micro Touch Max Erkek Bakım Setini eşsiz tasarımı sayesind dee el ile rahatça kavrayabilecek ve istediğiniz işlemi rahatça yapabilme imkanına sahip olabileceksiniz.

Kaşlarınızın arasını rahatça alabilir, enseniz üzerindeki kıllardan istediğiniz an kurtulabilirsiniz.

Son derece keskin ve etkili sonuçlar almanıza sebep olacak bıçağı ile göbeğinideki, göğüsünüzdeki kıllardan bile rahatça kurtulabileceksiniz.

Ayrıca Micro Touch Max Erkek Bakım Setinin üzerinde barınan led ışık sayesinde gözünüzden hiç bir kıl kaçamayacak ve herşey sizin kontrolünüzde olacak.

Bunca avantajı sırtlamışken birde yanında verilen özel aparat sayesinde kaşlarınızı veya sakallarınızı rahatça düzelbilmeninde ayrıcalığını yaşayabileceksiniz.

Okuduğunuz gibi son derece faydalı olan Micro Touch Max Erkek Bakım Setine hergunyeniurun.com`un farkıyla sahip olmak için geç kalmayınız.

Nasıl Kullanılır?
Micro Touch Max, her daim bakımlı olmayı ve jilet gibi görünmeyi hedefleyen çağdaş erkeğin kişisel bakım, sakal, bıyık inceltme ve tıraş ihtiyaçlarını kolaylaştıran bir cihazdır.
Bugün pek çok erkek Micro Touch Maxi ense tıraşını yapmak; favorilerini düzgün, ince ve eşit boyda düzenlemek, kaşlarının, sırttaki tüylerin, kollardaki, parmaklardaki, burun içindeki, kulaklardaki tüylerin derli toplu ve inceltilmiş olarak görünmesini sağlamak ve berberden yeni çıkmış gibi bakımlı görünmek için kullanmaktadır.
Bu incelticiyi kullanarak, aklınıza gelen hemen her şeyi inceltmeniz mümkündür.
Micro Touch Max’in kuvvetli bir motoru ve entegre bir ışığı bulunmaktadır.
Böylece yaptığınız her işi rahatça görerek yapmanızı mümkün kılmakta ve inceltme işlerimini yaparken, geride alamadığınız tüylerin kalıp kalmadığını rahatça takip etmenizi sağlamaktadır.
Micro Touch Max’in boyutları, yaklaşık bir tükenmez kaleminki kadardır.
Dolayısıyla seyahat ederken, seyahat çantanızın veya tıraş takımı çantanızın içinde kolayca taşıyabilirsiniz.
Jiletler, mikro yuvaları içinde olduğu için, cildinize teması ve dokunulması tamamen güvenli ve emniyetlidir.

Avantajları
Seyahat ederken kullanım için ideal bir alettir.
Kullanımı kolaydır.
Jilet kadar yakın temas sağlar ancak temas etmekten çekinmeyin. Emniyetlidir.
Kompakt tasarım.
Zor işlerin üstesinden gelecek kadar kuvvetlidir.
Süper parlak ışığı, yapılan işleri kolayca görmenize olanak verir.
Pillidir.
İstenmeyen tüyleri, mikro hassasiyetle keser.
İstenmeyen kulak ve burun kıllarının kesilmesi için ideal bir alettir.
Bıyık ve sakalların inceltilmesi için kusursuz bir çözümdür.

Micro Touch Max Erkek Bakım Seti ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 37 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Micro Touch Max Erkek Bakım Seti ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı