Milenco Fresh Akıllı Poşet 10 Adet Birden

% 62 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 5,90 TL
Adet:

Milenco Fresh Akıllı Poşet 10 Adet Birden ürününe ait detaylı bilgiler:

Milenco Fresh Akıllı Poşet/Modifiye Atmosfer Naylonu

Paket içeriği
1 Paket Milenco Fresh Modifiye atmosfer naylonu
Her paketin içinde 32x40cm boyutlarında 10 adet Milenco Fresh Modifiye atmosfer naylonu ve poşetin ağzını bağlamak için 10 adet tel bulunmaktadır.

Özellikleri
Milenco Fresh Modifiye atmosfer naylonu iç ortamdan korbondioksit ve oksijen oranını dengeleyerek içerisindeki ürünün, dopolama ve raf ömrünü uzatır.
Milenco Fresh Modifiye atmosfer naylonu, içerisine konulan meyve, sebze ve çiçeklerin familyasına göre ürettiği, olgunlaşmayı hızlandıran gazları (etil, etil alkol, sülfürik asit, amonyumlar gibi..) iç ortamdan dış ortama atmayı sağlar. Böylece zararlı gazlar, alkoller ve küfler iç ortamda yaşama şansı bulamaz dolayısıyla ürünün raf ömrü uzamış tazeliği korunmuş olur.
Meyve, sebze ve çiçekler hasattan sonra etilen gazı çıkarır, bu etilen gazına maruz kalması sonucu meyve, sebze ve çiçeklerde yaşlanma ve bozulma hızlanır.
Milenco Fresh Modifiye atmosfer naylonu sıradan torbaların aksine nefes alıp verebilen bir ambalajdır. İçerisindeki gazları dışarı atarak içindeki ürünün ömrünü uzatır, tazeliğini uzun süre korur.
Milenco Fresh Modifiye atmosfer naylonu antisisleme tedavisi uygulayarak küf ve bakteri oluşmasını engeller ve içerisindeki nem oranını en aza indirir.
Doğru sıcaklık seviyelerinde soğutma ile birlikte kullanıldığında Milenco Fresh Modifiye atmosfer naylonu ürününüzün ömrünü uzatır ve tazeliğini dalındaki gibi korur Milenco Fresh Modifiye atmosfer naylonu gıdaya uygundur.
Milenco Fresh Modifiye atmosfer naylonu yıkanıp tekrar kullanıma uygundur.

Milenco Fresh Akıllı Poşet 10 Adet Birden ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 62 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Milenco Fresh Akıllı Poşet 10 Adet Birden ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı