Mutfak Dolap Kapağı Üstü Metal Çöp Askısı

% 50 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 9,90 TL
TÜKENDİ

Mutfak Dolap Kapağı Üstü Metal Çöp Askısı ürününe ait detaylı bilgiler:

Mutfak dolapları için tasarlanmış olan çöp askısı, tezgah altında, dolap kapağı içine rahatlıkla asılarak kullanılabilecek yapıdadır. Çöp torbalarınızı, asma saplarına rahatlıkla takabilir, mutfakta çalışırken elinizin altında olması gereken çöp poşeti ne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çivi veya vida ya ihtiyaç duymadan dolabınıza asılabilecek aparatı çıkarmak istediğinizde rahatlıkla çıkartabilirsiniz.
Çöp Askılığı
Kapak Üstü Çöp Askılığı Pratik

Ürün Özellikleri

Ürün Ölçüleri :
Uzunluk : 31,5 cm
Genişlik 14 cm
Ağırlık : 205 Gram

Dolabınızda Yer Açar:

Kullanımı son derece hantal olan, boşaltması ve temizliği tam bir problem olan ve dolaplarınızın içerisine kocaman yer kaplayan çöp kovalarınıza artık gerek yok.Pratik çöp askısı sayesinde çöplerinizi market poşetlerine doldurup atabilirsiniz.

Pratiktir : Mutfak dolaplarınızın kapaklarına kolayca asılabilir, son derece pratik kullanışlıdır.Çöp torbanızı en uygun yere asma imkanı veren ve tam ihtiyacınız olduğu anda elinizin altında tutan yepyeni bir üründür.

Kullanışlıdır : Çöp askınızı ister dolaplarınızın dış yüzeyine gelecek şekilde ister dolabınızın içinde kalacak şekile asabilirsiniz.

Ekonomiktir : Bu ası sayesinde market poşetlerinizi çöp poşeti olarak kullanabilir, tasarruf edebilirsiniz.

Sağlamdır : Dolu demirden krom nikel kaplamalı olarak üretilmişir.

Mutfak Dolap Kapağı Üstü Metal Çöp Askısı ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 50 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Mutfak Dolap Kapağı Üstü Metal Çöp Askısı ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: