Sihirli Dilek Kristali

% 33 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 9,90 TL
Adet:

Sihirli Dilek Kristali ürününe ait detaylı bilgiler:

5000 yıl önce insanlar güneş enerjisini konsantre deniz suyunu kullanarak tuz elde etmek için kullanmışlardır. Sahilde solar tuz havuzuna biraz deniz suyu koyun, belli bir zaman güneşe maruz bırakıldıktan sonra deniz suyu konsantresinin gitgide yükseldiğini göreceksiniz. Daha sonra insanlar havuzun dibinden fazlaca tuzu tırmıklayarak alabilirler. Tuz kristali sodyum kloritdir. Kristalleşmeyle aynı bilimsel prensibi kullanarak Sihirli Dilek Kristalimiz de yalnızca birkaç günde kristalleşebilmektedir.

Hergunyeniurun.com uygun fiyat avantajıyla sizlere sunmuş olduğumuz Sihirli Dilek Kristali sizler için farklı bir ürün ve sevdikleriniz için harika bir hediye olabilir !!!


Uygulama
1) Talimatlarda belirtilen suyun miktarı ve sıcaklığından emin olunuz.
2) Kalp alçısını yaparken kesinlikle fazla veya az su kullanmayınız. Hızlı olmak zorundasınız çünkü oluşan karışım çok çabuk soğuyacaktır. Eğer az su koyarsanız karışım hızlı donacak çünkü akışkanlıktan yoksun olacaktır. Eğer fazla su koyarsanız bu sefer de karışım çok geç donacaktır. Karışım donduktan sonra kalıbın dışına biraz su dökünüz.
3) Kristal büyürken transparan kabı hareket ettirmekten kaçının.
4) Ortam sıcaklığının sabit olmasına dikkat edin.
5) Kristal büyüme aşamasında iken su eklemeyin ve kristali solüsyondan çıkarttıktan sonra kesinlikle yıkamayın.

Sihirli Dilek Kristali ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 33 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Sihirli Dilek Kristali ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!
WhatsApp Destek Hattı