Sihirli Kalp Kristaller

% -298 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 19,90 TL
Adet:

Sihirli Kalp Kristaller ürününe ait detaylı bilgiler:

5000 yıl önce insanlar güneş enerjisini konsantre deniz suyunu kullanarak tuz elde etmek için kullanmışlardır. Sahilde solar tuz havuzuna biraz deniz suyu koyun, belli bir zaman güneşe maruz bırakıldıktan sonra deniz suyu konsantresinin gitgide yükseldiğini göreceksiniz. Daha sonra insanlar havuzun dibinden fazlaca tuzu tırmıklayarak alabilirler. Tuz kristali sodyum kloritdir. Kristalleşmeyle aynı bilimsel prensibi kullanarak bizim kalp kristalimiz de yalnızca birkaç günde kristalleşebilmektedir.

Sihirli Kristal ile aparatları ve tozları yardımıyla müthiş bir karışım yaparak, çok kısa sürede, kalp şeklinde kristalinizi kendiniz elde edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken adımları izlemek ve sadece birkaç gün içerisinde mükemmel bir kristal kalbe kavuşmak. Feng Shui felsefesinin tüm olumlu enerjisini yansıtan kristal kalpleri sevdiklerinize hediye edebilir, kendi kalplerini kendilerinin oluşturmasına imkan sağlayabilirsiniz.

Başarı için ipuçları
1) Talimatlarda belirtilen suyun miktarı ve sıcaklığından emin olunuz.
2) Kalp alçısını yaparken kesinlikle fazla veya az su kullanmayınız. Hızlı olmak zorundasınız çünkü oluşan karışım çok çabuk soğuyacaktır. Eğer az su koyarsanız karışım hızlı donacak çünkü akışkanlıktan yoksun olacaktır. Eğer fazla su koyarsanız bu sefer de karışım çok geç donacaktır. Karışım donduktan sonra kalıbın dışına biraz su dökünüz.
3) Kristal büyürken transparan kabı hareket ettirmekten kaçının.
4) Ortam sıcaklığının sabit olmasına dikkat edin.
5) Kristal büyüme aşamasında iken su eklemeyin ve kristali solüsyondan çıkarttıktan sonra kesinlikle yıkamayın.

Dikkat: KALP KRİSTALİ kesinlikle suda yıkamayınız.

Kutudan çıkacak kalpleri renkleri stok durumuna göre karışık gönderilmektedir.

Sihirli Kalp Kristaller ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % -298 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Sihirli Kalp Kristaller ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı