Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap

% 74 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 8,90 TL
Adet:

Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap ürününe ait detaylı bilgiler:

Herguyeniurun.com olarak Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap ürünü ile artık çocuklarınızın daha sağlıklı biçimde buzlu içeçek içmesine imkan sağlıyoruz.

Artık içinizin rahat ettirmeyen dışar da satılan buzlu içeceklere elveda ederek bunun yerine belki sizin bile yemekten vazgeçemeyeceğiniz buzlu içecekleri elde etme fırsatını sunan Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap ürünü ile tanışmış bulunuyorsunuz.

Yani kendi buzlu içeceğinizi Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap ürünü ile kendiniz oluşturacaksınız, hemde çok kolay bir yöntemle!

Nasıl mı oluyor?

Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap ürününün içinde yer alan buz küplerini su ile doldurak gerekli olan buz küplerini elde ettikten sonra o buz küplerini Slushy Magic Kabına koyuyoruz.

Sonra işaretli yere kadar içeceğimizi Slushy Magic Kabına döküyoruz ve Slushy Magic Kabının kapağını kapatıp, kabı çalkalamaya başlıyoruz.

Saniyeler içinde Slushy Magic Kabı içinde yer alan içeceğin buzlaşarak katılaştığını göreceksiniz ve işlem tamamlanmış olacak.

Yani bu kadar basit bir işlem ile artık çocuklarınızın sokaktan sizlere "anneğğ 1 lira versene, meybuz alcam" seslenmesine son vermiş olarak daha sağlıklı ve sizin kontrolünüz de olan bir ürün ile çocuklarınızın güven de ve keyifte beslenmesine olanak sağlamış olacaksınız.

Ayrıca katılaşmış meşrubatları yiyebilme fırtasını da sizlere sunan Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap ürününde  2 adet kaşıkta bulunmaktadır.

Evet, bu tür ayrıcalıklara hergunyeniurun.com farkıyla sizlere Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap ürünü ile sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Paket İçeriği:
1 Adet plastik pipet
2 Adet plastik kaşık (uç kısmına plastik pipet takılarak uzun bir kaşık haline getirile biliyor.)
3 adet poşet içerisinde özel sıvı
1 Adet derin kap (kapaklı)

Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 74 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Slushy Magic Kendi İçeceğini Kendin Yap ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı