Sweat Bel Destekli Manyetik Sırt Korsesi

% 42 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 19,90 TL
TÜKENDİ

Sweat Bel Destekli Manyetik Sırt Korsesi ürününe ait detaylı bilgiler:


Artık kronikleşen bel ağrılarınızla yaşamak zor mu geliyor?

Sweat Manyetik Sırt Korsesi, güçlü bir yapıya sahip olduğu için mıknatısların güçlü etkisi sayesinde ağrılarınızın azalmasına ve günlük aktivitelerinizin azalmasına yardımcı olur.

Ürün sadece neopren kumaştan üretilmiştir.

Mıknatısın ve neopren kumaşın etkileri birlikte kullanıldığı için çok etkili bir ürün ortaya çıkmıştır.Kronikleşmiş sırt ağrılarını azaltırken aynı zaman da bel ağrısını da engeller.

Kasları ısıttığı için yorgun kasların  yumuşamasına yardımcı olur. Spor sonrası incinme ve kas ağrılarını da iyi gelir. Kıyafetlerle de giyilebilir.

Elde yıkama için uygundur.Makineden yıkanmaz. Sweat Neopren Manyetik Sırt Korsesi 12 mayetik mıknatıs içermektedir. Bütün gün masa başında çalışanlar için idealdir, sırt ve bel ağrılarını önler. Tasarımı nedeniyle zayıf duruşları dengeler. Unisextir. Bay ve Bayanlar kullanabilir


KULLANIMI

Omurganızı doğru pozisyona getirir ve hizalar ağrılarınızı azaltır.
Rahatsızlık vermez giyilmesi kolaydır.

Kıyafetlerinizin altından belli olmaz.

12 noktadaki mıknatıslar beli ve omurgayı destekler.

FAYDALARI

Her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz yürürken, çalışırken, alışverişte. Ayrıca ince olması nedeniyle kimse elbisenizin altında Sweat Neopren Manyetik Sırt Korsesi olduğunu anlamayacak. Kullanmadan önce doktorunuza başvurun özellikle kalp pilli olanlar,  şeker hastaları, hamileler.

 

Sweat Bel Destekli Manyetik Sırt Korsesi ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 42 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Sweat Bel Destekli Manyetik Sırt Korsesi ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı