Tırtıklı Patates Cips Yapma Aparatı

% 46 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 7,90 TL
Adet:

Tırtıklı Patates Cips Yapma Aparatı ürününe ait detaylı bilgiler:

Ev sakinlerinin gönüllerini almaya, onlara nefis ve dışarıda yedikleri kadar güzel görsele sahip yiyecekler hazırlamaya hazır mısınız? Çok kaliteli bir işçilikle hazırlanmış, Tırtıklı Patates Cips Yapma Aparatı, evinizde farklı bir tat ve şekille yiyecek hazırlamanıza sebep olacak şekilde tasarlanmıştır.

Çocuklarınızın fast foodlara olan bağımlılığının önüne geçmek ve onlara evde yaptığınız ve temizliğine emin olduğunu patates kızartmalarını sevdirmek için, sizlere sunuyoruz. Sevgili hanımlar, evde ne kadar özenirseniz özenin, dışarıda kullanılan bu gibi aparatlar sayesinde, çocuklarınız evinizdeki yiyecekleri beğenmeyecektir. Sizlerde bunun önüne geçmek için, benim yaptığım gibi yapabilir, bu aparat yardımıyla güzel görünümlü yiyecekler hazırlayabilirsiniz. En güzel görünüşlü ve tırtıklı yapıdaki patates kızartmalarına kavuşabilirsiniz.

Tırtıklı Patates Cips Yapma Aparatı ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 46 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Tırtıklı Patates Cips Yapma Aparatı ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı