Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgarlığı

% 50 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 9,90 TL
Adet:

Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgarlığı ürününe ait detaylı bilgiler:

Hergunyeniurun.com sayesinde artık kapılarınızı da yönetebileceksiniz.

Yada odanızdaki ısıyı, kokuyu... İşte bunların hepsini yönetebilme ayrıcalığına hergunyeniurun.com farkıyla sunulan Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgarlığı ürünü ile sahip olacaksınız.

Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgarlığı ürünü ile artık odanıza dışarıdan koku, sıcaklık veya soğukluk sızmayacak.

Son derece sağlam ve kullanışlı yapısıyla dikkat çeken Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgarlığı ürünü ayrı kolay kullanılabilirliği sayesinde de vazgeçilmezlik kazanmaktadır.

Hergunyeniurun.com`un farkıyla sizlere sunulan Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgarlığı ürününe sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Genel Olarak;

Kapının altından sızan hava her zaman çözülmesi zor bir problemimiz olmuştur. 
Kapının altına karton, yastık, sünger sıkıştırdık ama hiçbiri kullanışlı olmadı.
Sünger yırtıldı, karton kapının açılmasını engelledi...
Bu probleme artık pratik bir çözüm var: Twin Draft Guard Kapı İzolatörü!
Patentli Twin Draft Guard anında pencere ve kapıları izole etmenizi sağlar.
Twin Draft Guard sistemi ile tüm yıl boyunca soğuk, dışarıdan içeriye giremeyecek!
Isıyı veya klimanın serinliğini içeride tutarak bütçenize katkıda bulunur.
Dışarıdan gelen gürültü ya da kötü kokuyu ve ısı çıkışını engeller.
İkiz Taslak Muhafızları ile çift kaçak koruma sistemi ve hareket kabiliyeti ile çift taraflı koruma sağlar.
Dışarıdan gelen tozları engellediği için eviniz daha hijyenik olacaktır.
Boyu 85 cm dir. Fakat Her kapı ölçüsüne göre ayarlanabilir.  

EDİTÖRÜN YORUMU:

Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgârlığı
Yaklaşan soğuk havalar ve içinde bulunduğumuz aylar artık evlerimizi ısıtmak amacıyla kombi ve sobaları yakmamız gerektiğiniz bizlere belirtmektedir. Yanan kombi ve sobalarla beraber doğalgaz, odun ve kömür masrafları sırtımıza ağır yükler olarak binmektedir.
Kış aylarında ısı faturalarından tasarruf etmek, daha düşük meblağlar ödemek için evde akıllı fikirlere yönelmeliyiz. Özellikle oda kapı altlarından sıcak havanın çıkışını ve soğuk havanın içeriye girişini önlemeliyiz Bu şekilde kabarık gelen ısı faturalarını biraz olsun düşürerek tasarruf etmeliyiz.
Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgârlığı bu güne kadarki soğuk giriş ve çıkışlarını önlemek amacıyla geliştirilmiş en akıllı sistemdir. Kapıların her iki alt tarafını da kolayca kaplayarak asla soğuk ve sıcak havanın kapının altından geçişine izin vermez.
hergunyeniurun.com web adresi üzerinden sahip olabileceğiniz Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgârlığı ürünü sayesinde odanızdan;  toz, koku, ışık, soğuk ve sıcaklık asla sızmayacak.
Oldukça kullanışlı ve müşteri dost olan Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgârlığı sayesinde kış ayları boyunca odalarınızdaki sıcaklığı maksimum seviyede muhafaza edilebilecek.
Şık ve kaliteli yapısı, birbirinden farklı renkleri ve kapı altından sızan havaları durdurabilen özel yapısı ile sizlerde tercih edebilirsiniz. Artık kapı altlarından geçen havanın engellenmesi için şık olmayan ve işe yaramayan türden; sünger, kâğıt, karton ve yastık sıkıştırmalarına son. İşinin ehli, şık görüntüsü ile odalarınız daha kolay ısınırken, evleriniz de var olanşık görüntüsünü koruyabilecek.

Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgarlığı ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 50 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* Twin Draft Guard Çift Taraflı Kapı Altı Rüzgarlığı ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz: