X Hose Uzayabilen Akıllı Hortum -15 mt

% 46 İndirimli
Facebook'ta paylaş
Hızlı Gönderi
9 Taksit İmkanı
Sabit Kargo Ücreti
Sınırlı Stok
Kargo Bedava
Fiyatı (KDV Dahil): 39,90 TL
TÜKENDİ

X Hose Uzayabilen Akıllı Hortum -15 mt ürününe ait detaylı bilgiler:

Şimdi bahçenizi sularken veya arabanızı yıkarken kullandığınız klasik hortumun olumsuzluklarını sıralayalım

1. Uzunluğuyla orantılı olarak yer kaplamaktadır ve geri toplama, açma işlemi gereksizce vakit kaybına ve gereksiz enerji harcamasına neden olur.

2. Yıkama, sulama işlemi bitince hortum içinde kalan su, hortumu taşıma esnasında üzerinize dökülebilir olmadık  veya yerlere sıçrayıp ıslatabilir.

3. Delinme, bükülme, kıvrılma gibi sinir bozucu olumsuzluklarla karşı karşıya bırakabilir.

4. Ağırdır ve bir yerde düzenli bir şekilde muhafaza etmek güçtür.

Evet daha da sıralayabileceğimiz bu olumsuzlukları ortadan tamamen kaldırabilen 
X Hose Uzayabilen Akıllı Hortum ürünü hergunyeniurun.comun avantajı ile sizlere sunulmaktadır.

Nasıl mı?

1. Sulama veya yıkama esnaasında kendi boyutunun 3 katına kadar uzayabilen esnek bir yapıya sahip olduğu için gereksiz yer kaplama olumsuzluğu ortadan kaldırarak, hortumu tekrar toplama işi son derece kolay bir hal almaktadır.

2. Yıkama, sulama işlemi bittikten sonra musluğu kapamanızla birlikte X Hose Uzayabilen Akıllı Hortum ürünü, içinde kalan suyu dışarıya atabilmektedir ve hortum içinde su kalması olumsuzluğu da etkili bir şekilde yok olmaktadır.

3. Esnek ve sağlam bir yapıya sahip olan Hose Uzayabilen Akıllı Hortum ürünü kolay kolay delinmez, bükülmez ve kıvrılma gibi olumsuzluklarla canınızı sıkmaz.

4. Oldukça hafif bir yapıya ve fazla alan kaplamayan bir tasarıma sahip olduğu için kolayca istediğiniz yerde X Hose Uzayabilen Akıllı Hortum ürününü muhafaza edebileceksiniz.

Nasıl Kullanılır:
X Hose  kullanımı son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken uzayan hortumun su giriş ucunu musluğunuza takıp suyu açmak ve su basıncı ile uzamasını beklemek olacaktır.

Sulama işiniz bittikten sonra tek yapmanız gereken sulama ucunda bulanan fıskiye başlığını açık konumda bırakıp suyun hortumun içerisinden çıkmasını sağlamak ve eski haline dönmesini beklemek olacaktır.


Ürün Ebatı:
Küçük Hali: 5 metre.
Uzun Hali: 15 metre.

X Hose Uzayabilen Akıllı Hortum -15 mt ürünü hakkında yapılan yorumlara göz atabilir, soru sorabilir ve yorum yazabilirsiniz. % 46 indirim fırsatını kaçırma...

Kullanıcı Yorumları

* X Hose Uzayabilen Akıllı Hortum -15 mt ürünü için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz

Güvenlik Kodunu Giriniz:

WhatsApp Destek Hattı