Ürünüm kırık çıktı, ne yapmalıyım?

Sipariş ettiğiniz ürünün kırık çıkması halinde kargo görevlisi yanınızda ise tutanak tutturmanızı, yanınızdan ayrıldı ise şubeyi geri arayarak tutanak tutturmak için geri çağırmanızı rica ederiz.
Kırık çıkan ürün ile ilgili tutanak tutturmanızın ardından kuryeye teslim etmenizi rica ederiz.
Ürünün tarafımıza ulaşması ile birlikte ürün tutarı, verdiğiniz bir hesap numarasına havale yada eft yoluyla eksiksiz olarak iade edilecektir.
Ürünler paketlenmeden önce tarafımızca kontrol edilmektedir. Bu sebeple ürünün kutudan hasarlı çıkması halinde tutanak tutulması gereklidir.

Tutanak tutturulmaması durumunda ürünün iadesini kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Ürünü değiştirmek istiyorum?
Sitemizde gerçekleştirilen satışlar stoklarla sınırlı olduğu için ürün değişimi ne yazık ki yapamamaktayız. Üründen memnun kalmamanız halinde veya kargoda hasar görmüş olması durumunda değişim yapamayacağımızı, sipariş tutarınızı eksiksiz şekilde iade edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Değişim talebinde bulunduğunuz ürünün sitemiz üzerinden satışı devam ediyor ise elinizdeki ürünü iade edebilir ve yeni ürün sipariş edebilirsiniz.
Değişim talepleriniz iade talebi olarak değerlendirilecektir.

 

 

7 günü aşan iade talebi
İade etmek istediğiniz ürünün, tarafınıza teslim edilme tarihi üzerinden 7 günden fazla süre geçmiş ise, iade alamayacağımızı bilmenizi isteriz. Bu sebeple memnun olmadığınız ürünlerle ilgili ürünün size ulaşmasını takip eden 7 gün içerisinde iade talebinde bulunmanızı rica ederiz.

Siparişimi iptal etmek istiyorum?
Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda hafata içi 9:30-18:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerimize bilgilendirme yapmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek, bildirdiğiniz hesaba alışveriş tutarınızı havale yada eft yoluyla eksiksiz olarak iade edilecektir.
Siparişinizin kargoya teslim edilmesinin ardından talep edeceğiniz sipariş iptal işleminiz ile hafata içi 9:30-18:00 saatleri arasında bize ulaşın bölümünden destek kaydı oluşturarak müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişler ile ilgili iptal talebinde bulunulması halinde, siparişiniz kargo firmasından geri çağırılır. Kargonun elimize geri gelmesi ile sipariş tutarınız kargo ücreti düşülerek bildirdiğiniz hesaba havale yada eft yoluyla eksiksiz olarak iade edilecektir.

İade edilen ücret hesabıma ne zaman yansır?
İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşmasını takip eden ilk iş günü olan cuma günü satın alma işlemi yaptığınız k.kartına,hesap numarasına havale yada eft yoluyla eksiksiz olarak iade edilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR